logo-BP
Katerina-Hager

Mgr. Kateřina Hager

REŽISÉRKA, PRODUCENTKA

Absolvovala magisterské studium na UK v Praze, obor sociokulturní antropologie. Filmovou průpravu i bohaté pracovní zkušenosti z oblasti filmové produkce získala především v Pražské filmové škole (Prague Film School), kde se jako produkční podílela na vzniku desítek studentských filmů.

Od. 2012, kdy založila produkční společnost Bohemian Productions, se věnuje především režii a produkci dokumentárních filmů. Jako režisérka a producentka se podílela na dokumetárních filmech Děti online (2017) a Děti flamenka (2013), které uspěly na mezinárodních filmových festivalech. Pro Českou televizi režírovala dokumentární film Pocta učitelům hudby (2016). 

 

Tariq-Hager

Tariq Hager

PRODUCENT

Narozen r. 1971 v Libanonu. Vystudoval filosofii na prestižní americké univerzitě Brown University, posléze se věnoval studiu kulturní antropologie na NYU v New Yorku. V roce 2002 byl spoluzakladatelem Prague Film School, kde i nadále působí jako jeden ze dvou ředitelů - www.filmstudies.cz

V roce 2012 byl spoluzakladatelem společnosti Bohemian Productions.

Screen Shot 2018-08-05 at 9.59.28 PM

Petra Zelinková

VEDOUCÍ PRODUKCE

Po dokončení střední školy se zaměřením na obrazovou a zvukovou výrobu nastoupila do České televize jako asistentka produkce. V České televizi končila na pozici vedoucí produkce v Centru dokumentární tvorby. V profesní kariéře se podílela na různých typech pořadů od přímých přenosů, televizních dokumentárních cyklů až po distribuční dokumentární filmy.

S Bohemian Productions spolupracuje od roku 2018.

   
Ales-Hart-dop

Aleš Hart

DOP

 

Aleš Hart vystudoval kameru na pražské Famu. Od té doby patří k vyhledávaným českým kameramanům, který se podílel na celé řadě dokumentárních (Děti flamenka, 2013, režie: Kateřina Hager; Sugar Blues, režie Andrea Culková.) i hraných filmů (Raluca, 2014, Zdeněk Viktora). Svůj kameramanský talent též prokázel v mnoha reklamách a hudebních klipech.

Jakub-Simunek-dop

MgA. Jakub Šimůnek

DOP

Jakub Šimůnek je absolventem katedry kamery na pražské FAMU. Jako kameraman se podílel na vzniku mnoha dokumentárních, krátkých i celovečerních filmů. Z jeho filmografie lze uvést např. filmy jako Účastníci zájezdu (2006, režie: Jiří Vejdělek), Václav (2008, režie: Jiří Vejdělěk) nebo dokumentární film Zapomenuté transporty (2009, režie: Lukáš Přibylněk), který získal Českého lva za <nejlepší dokumentární film. Natočil též desítky reklam pro společnosti Telecom, Vodafone, ČEZ, KFC, Pisner Urquel aj.

Sklenarova Sarka

Šárka Sklenářová

STŘIH

 

Po studiích na pražské FAMU (obor střihová skladba) a na Saint Denis v Paříži (obor filmová teorie) začínala jako asistentka ve střižně na filmech jako Brothers Grimm Terryho Gilliama, Oliver Twist Romana Polanského, Doom Andrzeje Bartkowiaka, později pak spolupracovala na filmech Modrý Tygr Pavla Oukropce či filmu Fair Play Andreji Sedláčkové. Jako střihačka se podílela na celé řadě výrazných dokumentárních filmů pro Českou televizi i HBO.

Jako skriptka spolupracovala na filmech Andrzeje Bartkowiaka, Jiřího Kyliána, Alice Nellis či Pavla Gobla.

 

 

Tihana Valent

WEB EDITORKA 

Tihana se narodila v Chorvatsku v Záhřebu. Po střední škole se přestěhovala do Prahy, kde vystudovala obor  výtvarné umění na britské škole umění a designu Prague College.
V současné době pracuje jako editorka webu pro filmový festival Jeden svět a jako webdesigner pro Bohemain Productions.
Ve svém volném čase se věnuje umělecké tvorbě a pracuje jako nemocniční klaun v pražských nemocnicích.